Nasza strategia

Poniżej prezentujemy strategię na lata 2020-2023. OBECNIE PRACUJEMY NAD NASZĄ STRATEGIĄ NA LATA 2024-2026. Jeśli masz do nas pytania - napisz: info@4fchange.com.

Pobierz

LUDZIE

LUDZIE

#people

Zmieniamy nasze myślenie poprzez edukację. Uczymy się, w jaki sposób nasze osobiste postawy wpływają na planetę. Dajemy naszym pracownikom wiedzę oraz narzędzie do zmian.

PLANETA

PLANETA

#planet

Dokonujemy zmian w naszych działaniach dotyczących zarówno procesów, jak i miejsc pracy. Kładziemy nacisk na działanie z poszanowaniem ludzi i środowiska.

PRODUKT

PRODUKT

#product

Wprowadzamy zmiany w sposobie tworzenia. Stopniowo zmieniamy nasze produkty w zgodzie z wytycznymi strategii tekstylnej UE oraz przedłużamy życie już istniejących ubrań.

17 Celów Zrównoważonego Rozwoju

W 2015 r. państwa członkowskie ONZ przyjęły jednogłośnie Agendę 2030, zawierającą 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju, które dotyczą trzech obszarów: gospodarczego, społecznego i środowiskowego. Zaprezentowana strategia 4F Change powstała w oparciu o nie i ma na celu ich realizację.

#circularity

Program skoncentrowany na zamkniętym obiegu i cyrkularności.

Dotyczy ubrań projektowanych zgodnie ze strategią 4f Change oraz dawania ubraniom drugiego życia poprzez odświeżanie, naprawianie i upcycling.

Renewed

To ubranie dostało drugie życie. Wcześniej zostało wysortowane spośród ubrań oddanych przez naszych klientów oraz starannie wyprane i wyczyszczone.

#product

Dwa kierunki zmian

NOWE PRODUKTY

Zawierają materiały, potwierdzone certyfikatami niezależnych instytucji certyfikujących lub licencjami. Szczegółowy skład ubrań i akcesoriów umieszczamy na zawieszkach i na kartach produktów w sklepie internetowym.

Eco product

Produkty używane

Przedłużamy życie istniejących produktów

Second life

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj