O nas

Moving towards circularity!
- to nasze hasło przewodnie.

Zmienianie świata zaczynamy od siebie.
Zmieniamy swój sposób myślenia i staramy się działać fair, nie tylko na poziomie planety, ale również wewnątrz firmy. Wiemy, jak daleka droga przed nami, ale wierzymy, że małe kroki doprowadzą nas do wielkiej zmiany (w myśli filozofii Kaizen).

Projekt 4F Change zaczął się oddolnie. To pracownicy poczuli, że nadszedł czas na zmiany i zaczęli szukać odpowiedzialnych społecznie rozwiązań. Z czasem powołaliśmy międzydziałowy zespół, który opracował strategię 4FChange i zaczął jej wdrażanie. Zespół aktualnie liczy kilkadziesiąt osób i regularnie spotyka się, by podejmować kolejne wyzwania i działania.

Powołaliśmy także inicjatywę Changemakerów złożoną z pracowników różnych działów, którzy chcą mieć wpływ na to, co dzieje się w firmie, ale również szukać pomysłów do bardziej zrównoważonych działań w swoim prywatnym życiu i inspirować nimi innych. Jest nas piętnastka, ale naszą wizją zarażamy coraz więcej osób.

Jeśli chcesz poznać nas lepiej lub dowiedzieć się więcej na temat naszych działań, porozmawiać z nami lub o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu.

#people

WARTOŚĆI
Jak chcemy się zmienić?

Filozofia
Kaizen

Filozofia<br />
Kaizen

Rozumiemy z jakiej pozycji startujemy i jak dużo mamy do zrobienia. Jednocześnie jesteśmy gotowi małymi krokami doprowadzić do dużej zmiany.

Współpraca

Współpraca

Wierzymy w siłę pracy zespołowej - łączymy kompetencje wewnątrz firmy oraz zapraszamy do współpracy zewnętrzne organizacje.

Szczerość
i transparentność

Szczerość<br />
i transparentność

Zależy nam na prawdziwej zmianie oraz zaufaniu naszych klientów. Nie interesuje nas greenwashing, lecz pokazywanie realnych działań.

CHANGEMAKERS

ZOSIA

Ubrania do oddania

"Mój mały-wielki pierwszy krok to było posprzątanie w szafie, później poszło lawinowo. Od 2017 roku na palcach jednej ręki mogę policzyć ilość nowych rzeczy, które pojawiły się w naszych szafach. Wierzę, że drobne gesty powielone przez setki, tysiące i miliony osób robią ogromną masę. Potwierdzają to UbraniaDoOddania.pl - mój projekt, w którym uratowaliśmy prawie 700 ton niepotrzebnych ubrań."

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj