Zamów kuriera

Trzy kroki, które dzielą Cię od tego, by dać ubraniom drugą szansę:

1

Wybierz ubrania, które chcesz oddać

Możesz spakować ubrania damskie, męskie, dziecięce, we wszystkich rozmiarach i kolorach. Dla nas ważne jest, by były czyste i nie nosiły zbyt dużych śladów zużycia, tzn. nie miały dziur i trwałych plam, których nie da się usunąć.

Zbieramy odzież różnych marek, nie tylko 4F, więc oddaj wszystkie ubrania, które zasługują na drugie życie!

2

Spakuj przesyłkę dla kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton, najlepiej rozmiarów zbliżonych do walizki podręcznej i porządnie go zaklej. Zanim nadasz paczkę, zajrzyj ponownie do szafy. Może masz więcej ubrań, których nie nosisz, niż ta jedna niechciana bluza lub spodnie? Może Twoja rodzina albo znajomi również chcieliby przebrać swoją szafę i dać ubraniom drugie życie? Z punktu widzenia planety lepiej by było, gdyby kurier nie jeździł dwa razy!

3

Zamów bezpłatnego kuriera

Zamów przez poniższy formularz bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę. Podaj adres i termin odbioru paczki i gotowe! Nie martw się, jeśli nie masz jak wydrukować listów przewozowych – kurier przyjedzie razem z nimi.

Wypełnij formularz

Sposób
wysyłki
Twoje daneIlość kartonówTermin przekazaniaPrzekazanie
darowizny
Sposób wysyłkiTwoje daneIlość kartonówTermin przekazaniaPrzekazanie darowizny
Krok 1/5

Wybierz sposób przekazania spakowanych kartonów

Przy okazji np. drogi do pracy możesz wygodnie podrzucić spakowane kartony do najbliższego punktu DPD Pickup. Pamiętaj, że waga kartonu dostarczanego do punktu DPD Pickup nie może przekroczyć 20 kg.

Jeżeli nie masz możliwości samodzielnego wydrukowania listów przewozowych, zamów kuriera pod wskazany przez siebie adres – wówczas Twój jeden karton może zawierać 30 kg spakowanych rzeczy.

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj