Z wielką dumą i radością informujemy, że nasz upcyclingowy projekt kurteczek dla małych psów został przyjęty przez Was z takim entuzjazmem, że tej zimy będzie miał drugą edycję!

Ubranka, które stworzyliśmy w trosce o ciepło i komfort Waszych pupili, zostały uszyte w pełni z recyklingu. Powstały w naszej krakowskiej szwalni, a do ich produkcji wykorzystaliśmy tylko tkaniny, suwaki i metki, które pochodzą z ubrań z drugiego obiegu zebranych w ramach projektu 4F Change.

Aleksandra

Senior Fashion Designer

„Pomysł na psie ubranka pojawił się w naszych głowach jakiś czas temu. Chcieliśmy dać drugie życie kurtkom, które trafiały do nas ze skazami produkcyjnymi, albo w wyniku reklamacji konsumenckich, a przy tym zachować ich funkcję. I tak postanowiliśmy uszyć kurtki dla naszych pupili! To pierwszy projekt upcyclingowy 4F. Jesteśmy z niego bardzo dumni!”

więcej o idei upcyclingu

Co zmieniło się w tym roku? Kolekcja powiększyła się o dodatkowe rozmiary XXS, L i XL, a kurteczki zyskały specjalny otwór na smycz.

Upcyclingowe kurteczki stworzyliśmy w trosce o ciepło i komfort Twojego pupila, tak by zabawy na świeżym powietrzu mogły trwać długo, niezależnie od pogody.

W kurteczkach i bluzach dodaliśmy otwór na smycz, by zapewnić komfort użytkowania zarówno właścicielom czworonogów, jak i samym pieskom.

Ubranka dla psów uszyliśmy z materiałów z drugiego obiegu, zebranych w ramach projektu Wear_Fair. Wybierając produkty upcyclingowe, Ty i Twój pupil dołączacie do grona Changemakerów!

Ubranka dla psów są dostępne w strefach Wear_Fair

NIE KUPUJ, ADOPTUJ!

Czworonogi ze schroniska Psie Pole czekają na dom! Pomóż nam go znaleźć przed zimą!

więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zajrzyj na profil @4f_change na Instagramie!
ZOBACZ

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj