Bezdomność zwierząt to jedno z wyzwań, z którymi boryka się społeczeństwo. Każdego roku tysiące zwierząt w Polsce zostaje porzuconych lub trafia do schronisk, szukając azylu i opieki. 4F Change postanowiło działać na rzecz tych potrzebujących, organizując zbiórkę karmy na rzecz Schroniska Psie Pole w Racławicach.

Przez cały wrzesień w biurach w Warszawie, Krakowie i Czeladzi trwała zbiórka karmy dla podopiecznych schroniska Psie Pole. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać jej kilkadziesiąt kilogramów. Miłym zaskoczeniem było dla nas zaangażowanie pracowników Czeladzi którzy poza 47 kg karmy zebrali również podkłady higieniczne, zabawki, koce, ubrania.

O schronisku
Schronisko rozpoczęło swoją działalność w 2011 roku. Jego celem jest zapewnienie opieki nad porzuconymi i niechcianymi psami i kotami, które dostają się do nich po zgłoszeniu przez urzędy gmin, policję, straż miejską. Często trafiają tam też zwierzaki odebrane w wyniku interwencji w związku z niewłaściwym ich traktowaniem lub utrzymywanych w złych warunkach.
Pracownicy schroniska dokładają wszelkich starań aby wróciły one do zdrowia i znalazły nowe domy w których będą szczęśliwe.

Wspieranie schronisk ma duże znaczenie zarówno dla zwierząt, jak i dla społeczeństwa jako całości.
Zorganizowana zbiórka karmy to nie pierwszy raz kiedy 4F Change angażuje się w pomoc podopiecznym schroniska. O naszej wspólnej akcji promującej adopcję Nie kupuj, adoptuj! możecie przeczytać tutaj. W listopadzie planujemy jej drugą edycję. Będzie ona powiązana z promocją kurteczek  upcyclingowych które już niebawem pojawią się w sprzedaży!

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo Wear_Fair.

Oddaj