Przedstawiamy wyjątkowe kurteczki z upcyclingu dla małych psów, które stworzyliśmy w trosce o ciepło i komfort Waszych pupili.

Ubranka zostały uszyte w naszej krakowskiej szwalni. Wszystkie tkaniny, suwaki, metki pochodzą z kurtek, które zebraliśmy w ramach projektu 4F Change lub z ubrań z drugiego obiegu.

Aleksandra

Senior Fashion Designer

„Pomysł na psie ubranka pojawił się w naszych głowach jakiś czas temu. Chcieliśmy dać drugie życie kurtkom, które trafiały do nas ze skazami produkcyjnymi, albo w wyniku reklamacji konsumenckich, a przy tym zachować ich funkcję. I tak postanowiliśmy uszyć kurtki dla naszych pupili! To pierwszy projekt upcyclingowy 4F. Jesteśmy z niego bardzo dumni!”

więcej o idei upcyclingu

Kurteczki dla psów są dostępne w strefach Wear_Fair

Kiełek

Ambasador krzywego zgryzu, model, aktywista, artysta lubujący się w czerwonym, smakosz masła orzechowego i jajka na miękko oraz fanatyk długich spacerków. Oto Kiełek. Po latach spędzonych w schroniskach Kiełek powiedział DOŚĆ. MISJA – znaleźć rodziców i zmienić Planetę. Pierwsze się udało, drugie jest w trakcie. Wg niego tylko „eko” podejście może zmienić ludzki świat. Więc do dzieła!

Irenka

To ok. 5-letni piesek. Jest ze mną od 3 lat, znalazłam jej zdjęcie na grupie fejsbukowej z ogłoszeniami zwierzaków, które poszukują domu. Jak tylko ją zobaczyłam, wiedziałam, że będzie moja. Jest to piesek po przejściach. Irenka bywa strachliwa, ale jest też najsłodszą istotką, w której wszyscy zakochują się od razu – z wzajemnością. Lubi się przytulać i pozować z gracją do zdjęć.

Ronald

Zodiakalna waga, jest duszą towarzystwa. Uwielbia być w centrum uwagi, chociaż ceni sobie spokój i odpoczynek przez co najmniej kilkanaście godzin na dobę. W czasie wolnym od spania - model, filantrop, miłośnik długich spacerów, dobrego jedzenia i zabawy. Zamiłowanie do mody odziedziczył po swojej mamie, ponieważ już od wieku szczenięcego towarzyszył jej na wielu produkcjach i to właśnie tam zrozumiał, że moda to nie tylko ubrania, ale również okazja do świadomego wyboru i bycia bardziej „eko”.

Tabela rozmiarów

Size

Klatka

Długość

Szyja

XS

34 cm

49 cm

36 cm

S

37 cm

54 cm

39 cm

M

43 cm

60 cm

42 cm

Podane wymiary są wymiarami produktu, a nie wymiarami psa. Daj swojemu psu odrobinę luzu i dobierz odpowiedni rozmiar.

DON'T BUY – ADOPT!

Lidia, Szufcio, Szymcio i Psotnica ze schroniska Psie Pole – czekają na dom! Pomóż nam go znaleźć przed zimą!

więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zajrzyj na profil @4f_change na Instagramie!
ZOBACZ

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj