NOWE, BARDZIEJ PRZYJAZNE ŚRODOWISKU OPAKOWANIA W 4F

#PACK_FAIR: ŻEGNAMY PLASTIKOWE PRZESYŁKI

Zgodnie z naszą strategią 4F Change stale pracujemy nad tym, by istotnie obniżyć poziom wytwarzania odpadów poprzez zapobieganie, redukcję, recykling i ponowne użycie. W grudniu 2021 dołączyliśmy do Polskiego Paktu Plastikowego, a od marca 2022 wprowadziliśmy bardziej zrównoważone opakowania w sprzedaży wysyłkowej. Wdrażamy również proekologiczną i nowoczesną logistykę odpadów m.in. poprzez odzyskiwanie kartonów do ponownego użycia oraz selektywną zbiórkę śmieci i ich recykling w naszych biurach i sklepach.

Wcześniej zrezygnowaliśmy z jednorazowych toreb plastikowych w sklepach stacjonarnych 4F, a teraz również produkty zamówione online (bez względu na formę dostawy i kraj docelowy) wysyłamy w przyjaznych środowisku kopertach papierowych i kartonach, co potwierdzone jest certyfikatami. Jednocześnie pracujemy nad tym, by wprowadzić recycling torebek foliowych i innych opakowań z tworzyw sztucznych do 2025 r.

 

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do jednego ze sklepów 4F, w których prowadzona jest zbiórka i wrzuć do odpowiednio oznaczonego pojemnika w strefie Wear_Fair.

Oddaj