Niezmiernie miło nam poinformować, że OTCF S.A. w ramach realizacji strategii zrównoważonego rozwoju zostało Partnerem Logistycznym Fundacji Szerpowie Nadziei na rok 2024!

Marzenia są po to, żeby je realizować, a góry są po to, żeby je zdobywać! Marzeniem członków Fundacji Szerpowie Nadziei, a także i naszym jest umożliwienie zdobycia góry wszystkim, którzy tego pragną, nie zważając na ograniczenia.

Czy wiesz, że w 2023 roku w Tatry wyruszyło ponad 135 osób z niepełnosprawnościami. Jak to możliwe? Wszystko to dzięki Szerpom Nadziei – ludziom o wielkich sercach, którzy nierzadko na własnych plecach wnoszą Skarby (osoby z niepełnosprawnościami) w niedostępne górskie rejony. Dzięki ich współpracy zdobyto Kozi Wierch, Dolinę Pięciu Stawów i Morskie Oko).
Organizacja akcji to ogromne przedsięwzięcie, w które angażuje się bardzo dużo osób.  Każda z wypraw pochłania również wiele środków. Bez tej akcji, osoby z niepełnosprawnościami nie miałyby szans zobaczyć pięknych, górskich pejzaży.

W tym roku tę piękną inicjatywę wspiera nasza organizacja! W ramach współpracy każdy z Was ma szansę zostać Szerpą Nadziei!  Do 400 Wolontariuszy, którzy już z nami przecierali tatrzańskie szlaki, wspólnie chcemy zrekrutować 10  Szerpów i Szerpanek z OTCF S.A.

Ze zgłoszonych osób z naszej organizacji, Fundacja wybierze 10, których wsparcie pomoże  realizować projekt i spełniać marzenia kolejnych osób z niepełnosprawnością – pokazywać im piękno świata.

 

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj