13 czerwca odbyła się gala podsumowująca 12. edycję zestawienia Listków CSR Polityki organizowanego przez tygodnik POLITYKA, firmę Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Strategia 4F Change, prowadzona przez spółkę OTCF S.A., otrzymała wyróżnienie za działanie wspierające realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju za rok 2022.
Kapituła po raz dwunasty wręczyła Złote, Srebrne, Białe i Zielone Listki POLITYKI. Dodatkowo w zestawieniu wyróżnione zostały inicjatywy wspierające realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju. Docenione zostały dobre praktyki, które odnoszą się do Celu 12 – odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji oraz Celu 13 – ochrony środowiska naturalnego i klimatu.

Spółka OTCF otrzymała wyróżnienie za działanie wspierające realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju za rok 2022 – strategię 4F Change, która została wdrożona w styczniu 2022 r. U jej podstaw leży dążenie do ograniczenia wpływu branży tekstylnej i odzieżowej na środowisko. Nagrodę odebrał Przemysław Feliga – ESG Project Manager w OTCF S.A.

“Jest nam bardzo miło, że nasza strategia 4F Change została dostrzeżona w kontekście realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. Działania, które rozpoczęliśmy w ramach tej strategii mają na celu zmianę spółki OTCF nie tylko w obszarze środowiska, ale we wszystkich aspektach ESG. U podstaw tej zmiany stoi odpowiedzialność za nasze działania. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie tak wielu polskich firm, którym przyświecają podobne cele.”- mówi Przemysław Feliga, ESG Project Manager OTCF S.A.

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo Wear_Fair.

Oddaj