Nadchodzi era wypożyczania! Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że bardziej opłaca się wypożyczyć coś na parę dni niż wydawać pieniądze na rzecz, która przez większą część roku będzie zalegała na dnie szafy. Miło mieć coś „swojego”, ale ilu specjalistycznych przedmiotów lub ubrań używamy naprawdę regularnie? Wypożyczanie zamiast kupowania to nie tylko korzyść finansowa, ale również duża ulga dla środowiska.

Według raportu „The State of Fashion 2019” (McKinsey x Business of Fashion) w przyszłości coraz więcej konsumentów będzie widziało w swoich szafach rosnący udział produktów używanych i wypożyczanych. Dlatego w trosce o planetę i w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów rozpoczęliśmy testowy projekt wypożyczalni ubrań narciarskich, w ramach programu Wear_Fair i strategii środowiskowej 4F Change.

Jeśli jeździsz na narty tylko raz w sezonie i nie chcesz inwestować w drogie ubrania albo wybierasz się w góry po raz pierwszy i nie masz pewności, czy Ci się spodoba, to może to być coś dla Ciebie. Co zyskujesz?

Wypożyczenie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i przestrzeń życiową. Jeżeli białe szaleństwo trwa dla Ciebie tydzień w sezonie, to za wypożyczenie kompletnego stroju narciarskiego zapłacisz tylko ułamek jego pełnej ceny, a w Twojej szafie nie będzie zalegała niepotrzebna Ci przez 51 tygodni w roku odzież. Co więcej, co sezon możesz jeździć w ubraniach z nowych kolekcji, które będą dopasowane do pogody (w końcu zupełnie inaczej jeździ się w mroźnym grudniu, a inaczej w marcowym słońcu), a także do Twoich zwiększających się umiejętności i wymagań. Paczkę wysyłamy w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, a dostarcza ją do Ciebie za darmo i odbiera kurier. Strój jest zawsze świeży i wyprany, a Ty nie musisz martwić się o jego wyczyszczenie po skończonej jeździe – zrobimy to za Ciebie! Dodatkowo, jeśli rozważasz zakup odzieży zimowej, to wypożyczenie pozwoli Ci przetestować produkt i sprawdzić, czy Ci odpowiada, zanim zdecydujesz się go nabyć.

Na wypożyczeniu zyskasz nie tylko ty, ale również środowisko. Wypożyczając, sprawiasz, że ubrania są cały czas w użyciu i służą wielu osobom, a ty nie musisz kupować coraz to nowych. Co ważne, po sezonie ubrania z wypożyczalni zyskają drugie życie i zostaną wprowadzone do sprzedaży w ramach programu Wear_Fair.

MASZ WYBÓR

Co roku możesz jeździć w odzieży z najnowszych kolekcji, dopasowanej do warunków pogodowych kurortu, który w danym sezonie wybierzesz, a także do Twoich zwiększających się umiejętności i wymagań.

TESTUJESZ

Jeśli rozważasz zakup odzieży zimowej, możesz wypróbować produkt i sprawdzić, czy Ci odpowiada, zanim zdecydujesz się go nabyć.

OSZCZĘDZASZ

Płacisz tylko za wypożyczenie, co jest dużo bardziej ekonomiczne, jeśli białe szaleństwo to dla Ciebie kilka/kilkanaście dni w sezonie.

MASZ WIĘCEJ MIEJSCA W SZAFIE

Nie musisz przechowywać odzieży, ani o nią dbać, kiedy jej nie używasz.

JESTEŚ BARDZIEJ EKO

Wypożyczając, sprawiasz, że ubrania są cały czas w użyciu, a ty nie musisz kupować kolejnych i kolejnych. Co więcej, po sezonie ubrania z wypożyczalni zyskają drugie życie i zostaną wprowadzone do sprzedaży w ramach programu Wear_Fair.

Ubrania, które wstawiamy do wypożyczalni, są nowe. W sezonie zimowym będą służyć naszym klientom, po jego zakończeniu zaś, odświeżone i naprawione, trafią do drugiego obiegu w ramach programu 4F Change i będzie je można kupić w strefach Wear_Fair.
Niech pogoda Ci dopisuje, a nasze ubrania służą jak najdłużej, zapewniając komfort i ciepło. Pamiętaj, że spędzą w górach całą zimę, więc dbaj o nie, żeby kolejne osoby mogły się nimi cieszyć równie mocno.

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo Wear_Fair.

Oddaj