Program cyrkularny 4F Change został opisany w opublikowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Raport ten podsumowuje najważniejsze kwestie związane z ESG i inicjatywami CSR w danym roku na terenie całego kraju. W 22. edycji zaprezentowano 1046 działań podjętych przez 266 firmy, w tym nasze!


Program cyrkularny, który realizujemy w ramach strategii 4F Change, koncentruje się na zamykaniu obiegu i cyrkularności. Dotyczy ubrań projektowanych zgodnie ze strategią 4F Change oraz dawania odzieży drugiego życia poprzez odświeżanie, naprawianie i upcycling. Wspólnie z naszym partnerem w tym projekcie, firmą Ubrania do Oddania, udowadniamy, że drugi obieg w marce modowej ma sens, a dla klientów odpowiednio przygotowana odzież z drugiego obiegu może stanowić atrakcyjną alternatywę. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w tej publikacji!

 

Raport2023, w którym znalazło się case study naszej organizacji można pobrać tutaj: https://lnkd.in/dXfE5stW

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj