Masz ubrania, którym chcesz dać drugie życie? Wyczyść swoją szafę, zadbaj o planetę i wspomóż fundację 4F Pomaga, wrzucając je do pierwszego w Polsce ubraniomatu w galerii handlowej Bonarka City Center w Krakowie.

Mamy świadomość, jaki wpływ na planetę ma branża odzieżowa i dlatego chcemy brać odpowiedzialność za nasze działania. Konsumenci coraz częściej wybierają produkty używane lub wynajmowane. Odpowiedzią na nasze wspólne potrzeby jest stworzenie w sklepach 4F stref Wear_Fair. Można w nich kupić wyczyszczone, odnowione i ometkowane ubrania z drugiego obiegu.

A skąd biorą się te ubrania? Od był. Niepotrzebne ubrania jakiejkolwiek marki, których chcesz się pozbyć, możesz oddać stacjonarnie w wybranych sklepach 4F , online zamawiając bezpłatnego kuriera poprzez naszą stronę oraz właśnie w ubraniomacie.

Od początku działalności marki Ubrania do Oddania, jednym z naszych głównych założeń było innowacyjne podejście do całego procesu zbierania, sortowania i wprowadzania odzieży do ponownego obiegu, dlatego w 2018 roku powstał portal www.ubraniadooddania.pl, na początku tego roku rozpoczęliśmy pionierską współpracę z marką 4F w kwestii wprowadzenia używanej odzieży do ponownej sprzedaży, a teraz w Centrum Bonarka umieściliśmy pierwszy inteligentny kontener na ubrania. Dzięki temu, że ubraniomat identyfikuje darczyńcę i natychmiast informuje o wadze przekazywanych ubrań jest idealnym uzupełnieniem naszego fundraisingowego portalu. Producentem urządzenia jest T-Master SA – polska spółka technologiczna, lider rewolucyjnych rozwiązań w gospodarce odpadami. Naszym celem i ambicją jest aby te automatyczne kontenery na ubrania stały w każdym centrum handlowym i na każdym osiedlu w całym kraju.
– Tomasz Bocian, CEO Ubrania do Oddania

To specjalne, automatyczne urządzenie, do którego możesz włożyć swoje zbędne ubrania. Ubraniomat zważy odzież, którą oddasz i od razu poinformuje Cię, ile pieniędzy zostanie przekazanych na konto Fundacji 4F Pomaga, bowiem każdy kilogram to jeden złoty na szczytny cel. Drogą elektroniczną dowiesz się również, jaki rabat na ubrania z drugiego obiegu przysługuje Tobie. Za każde 10 kg dostaniesz 10% zniżki na używane ubrania marki 4F, które można kupić w strefach Wear_Fair. Pozostałej odzieży drugie życie dadzą Ubrania do Oddania, lider na rynku w obszarze zamkniętego obiegu ubrań. Nic się nie zmarnuje! Dołączysz do nas?

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do jednego ze sklepów 4F, w których prowadzona jest zbiórka i wrzuć do odpowiednio oznaczonego pojemnika w strefie Wear_Fair.

Oddaj