Do naszej floty dołączył elektryczny Nisan Leaf!

Wiele wskazuje na to, że od początku 2030 roku, elektromobilność zadomowi się w Europie na stałe. Zarówno trendy na rynku automotive jak i unijne dyrektywy jasno wyznaczają ten kierunek. Największe światowe koncerny zapowiadają, że w ich ofercie znajdziemy wyłącznie samochody elektryczne. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na wprowadzanie ich także do swojej floty. Również OTCF S.A. dołącza do tego trendu.

Takie pojazdy to poza brakiem emisji substancji trujących w trakcie jazdy nie wymagają konwencjonalnych serwisów tj. brak wymian oleju, filtrów, innych płynów, pasków czy przekładni. Dodatkowo wytwarzają mniej hałasów dla otoczenia i wibracji dla pasażerów.

Wciąż pozostają dylematy związane z żywotnością baterii, ale nawet uwzględniając je, samochody elektryczne są bardziej ekologiczną alternatywą. W kolejnych latach planujemy poszerzać naszą flotę o kolejne pojazdy napędzane energią elektryczną.

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do jednego ze sklepów 4F, w których prowadzona jest zbiórka i wrzuć do odpowiednio oznaczonego pojemnika w strefie Wear_Fair.

Oddaj