Powiększamy 4F Fair_Point! Już 28 października zapraszamy na otwarcie powiększonego sklepu Fair_Point przy ulicy Wielickiej 250 w Krakowie.

4F Fair_Point czyli co? To wyjątkowy sklep na mapie salonów 4F, bo taki, w którym już od lat sprzedajemy, między innymi,  ubrania z drobnymi wadami, które trafiają tutaj z reklamacji przedsprzedażowych. Czasem jest to plama, która zrobiła się w trakcie transportu, czasem rozcięcie, które powstało na magazynie podczas rozpakowywania paczki, a czasem po prostu wada produkcyjna. Wszystkie usterki są wyraźnie oznaczone, tak by klient wiedział, co kupuje i w którym miejscu należy naprawić. Teraz ten sklep powiększamy, by dać drugie życie jeszcze większej liczbie ubrań.

Spytacie, kto i dlaczego kupuje ubrania, które są wadliwe. Zysk bezpośredni to naprawdę atrakcyjna „fair” cena. Zysk pośredni to zaś dołożenie swojej cegiełki do ochrony środowiska. Zakup ubrania, które ma wadę, ale nadaje się do naprawy, sprawia, że zamiast trafić do utylizacji, dostanie ono szansę, by posłużyć komuś przez wiele lat. O tym, dlaczego warto naprawiać odzież przeczytacie tutaj, a jeśli zastanawiacie się, jak to zrobić, zajrzyjcie do wpisu o naszej akcji „Nie szukaj dziury w całym”. Od połowy października w strefach Wear_Fair w krakowskiej Bonarce i w warszawskiej Arkadii sprzedajemy ubrania, które noszą widoczne ślady naprawy – mają kolorowe łaty, naszywki, a czasem nawet cały rękaw w innym kolorze. Niech będzie to dla Was inspiracją, jak można naprawić ubrania w sposób, który nie tylko nie odbierze im wartości, ale wręcz doda atrakcyjności i zadziorności.

W sobotę 28 października zapraszamy na otwarcie nowego, większego 4F Fair_Pointu. Lokalizacja sklepu pozostaje bez zmian, zwiększa się tylko jego powierzchnia.

Dlaczego warto odwiedzić sklep 4F Fair Point?

 • DOSTĘPNE UBRANIA
  – drugi gatunek
  – reklamacje przedsprzedażowe – TU SZUKAJ DZIURY W CAŁYM!
  – końcówki kolekcji
  – ostatnie sztuki
 • STREFA WEAR_FAIR
  – ubrania z drugiego obiegu- RENEWED, REVIVED, REPAIRED
 • FAIR CENY

 

Gdzie? ul. Wielicka 250, Kraków 30-663.

Kiedy? Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a w soboty w godz. 9:00 -14:00.

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj