21.11.2023

projekty

NIE KUPUJ, ADOPTUJ!

Puchasio, Redek, Sweety i Rusałka ze schroniska Psie Pole czekają na nowy dom! Pomóż nam go znaleźć przed zimą.

Pasja do projektowania i dbania o czworonogi skłoniła nas do stworzenia dla nich wyjątkowych ubranek z upcyklingu. Jednakże nie każdemu psiakowi będzie dane cieszyć się własnym domem i ciepłym odzieniem podczas zimowych spacerów, dlatego naszym celem jest znalezienie nowych, kochających właścicieli dla podopiecznych Schronisko Psie Pole.

Puchasio

To prawdziwa iskierka- pełna energii, emocji i miłości do człowieka. Uwielbia wspólnie spędzać czas, jest bardzo kontaktowy i cieszy się z każdego wyjścia na spacer. Uwielbia głaskanie, smakołyki i wszystkie formy uprzejmości w jego stronę. Puchasio ma około 3 lat- jest zatem młodym psiakiem, który ogromnie tęskni za domem i własnym kątem gdzie będzie zaopiekowany i kochany. Ze względu na rozpierającą go (zwłaszcza na początku spaceru) energię chodzenie na smyczy będzie wymagało dodatkowego szkolenia, jednak wierzymy, że przy odpowiedniej dozie ruchu, aktywności oraz cierpliwości nauczy się grzecznie chodzić przy nodze. W stosunku do innych piesków Puchasio zachowuje się różnie- niektóre bezwzględnie toleruje, za innymi nie przepada. W przypadku chęci adopcji do domu gdzie mieszka już psi rezydent polecamy wcześniejsze zapoznanie ich ze sobą.

więcej o Puchasiu

Redek

Szufcio Niewielki młody piesek w wieku około 3 lat. W schronisku dał się poznać jako spokojny i bardzo sympatyczny zwierzak- łagodnie podchodzi do każdego (nawet nowo poznanego) człowieka, przepada za spacerami oraz wspólnym spędzaniem czasu. Trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym najpewniej z udziałem samochodu. Był bardzo poobijany i wystraszony- pod opieką weterynaryjną doszedł do siebie i obecnie spędza już czas z innymi psiakami na wybiegu. Redek nie jest konfliktowy w stosunku do innych piesków, koty zdaje się ignorować. Ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość w swoim kojcu.

więcej o Redku

Sweety

Drobniutka suczka w wieku około 5 miesięcy. Jest bardzo delikatnym, ale jednocześnie sympatycznym i wesołym zwierzęciem. Z lekką dozą nieśmiałości podchodzi do każdej nowopoznanej osoby, jednak prędko ośmiela się i radośnie podskakuje, chcąc zwrócić na siebie uwagę. Bez problemu daje się nosić na rękach i również ochoczo pokazuje brzuszek do głaskania. Powoli opanowuje chodzenie na smyczy- jest jednak młodziutka, zatem przewidujemy, że prędko podszkoli się w tej umiejętności. Rzeczywistość schroniskowa jest dla Sweety bardzo ciężka- czuje się przytłoczona warunkami, a także stęskniona za czułością i uwagą ze strony człowieka.

więcej o Sweety

Rusałka

Jest bardzo przyjaźnie nastawioną do ludzi 2-letnią sunią. W schronisku dała się poznać jako zwierzak którego wszędzie pełno- z ogromnym entuzjazmem wita wszystkich każdego ranka w schronisku merdając ogonkiem i zachęcając do podejścia do jej kojca. Jest pieskiem niedużym, waży niespełna 9kg. Uwielbia długie spacery podczas których z zainteresowaniem obwąchuje wszystko dookoła. Dogaduje się z innymi pieskami zatem nie będzie problemem gdy zamieszka w domu gdzie mieszka już psiak rezydent.

więcej o Rusałce

Czy jesteście gotowi, aby przyjąć jednego z tych wyjątkowych podopiecznych do swojego domu?

Czy wiesz, że podpieczni Schroniska Psie Pole, wzięli udział w modowej sesji naszego projektu

UPCYCLED JACKETS.
DOG APPROVED

Chcesz dowiedzieć się o nim więcej?
Zapraszamy.

Dowiedz się więcej

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj