W dniach od 30 maja do 2 czerwca odbyła się kolejna edycja Econverse 2023 w którym to wydarzeniu swój udział mieli przedstawiciele 4F Change.

Econverse to organizacja, która wspiera młodych ludzi w marzeniach o założeniu własnego biznesu w przyszłości. Jest to szkoła dla młodych przedsiębiorców, założona przez studentów z najlepszych uczelni w Polsce i za granicą, takich jak Oxford, LSE czy Harvard, którzy pragną zmienić realia polskiej edukacji biznesowej.
Uczestnicy aplikują indywidualnie na to wydarzenie, a następnie połączeni w zespoły, opracowują rozwiązania problemów z 5 sektorów, takich jak między innymi edukacja, e-commerce oraz klimat, aby uczynić świat w przyszłości bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym miejscem. Udział w Econverse oznacza dostęp do najlepszych mentorów. Wielu uczestników oraz organizatorów Econverse odniosło sukcesy w swojej dalszej edukacji i biznesowej karierze.

Firma OTCF była jednym z partnerów tegorocznej edycji Econverse 2023 i objęła swoim patronatem sektor Sustainability. Nasi pracownicy: Agata, Przemek i Marta, byli mentorami 4 zespołów.
Każdy z nich zaprezentował różne rozwiązania dla sektora Sustainability, a wszystkie były związane z branżą mody. Projekt Skrobio dotyczył wykorzystania ziemniaków do produkcji opakowań. Zespół drugi przedstawił pomysł na Cyfrowy Paszport, oferując firmom kod QR wraz z dostępem do strony internetowej AMIVIStart-up Vogue Voyage stworzył certyfikat autentyczności oparty na technologii NFT i Blockchain. Ostatni zespół zaprezentował urządzenie do skanowania ubrań z technologią NFC, które ułatwia sortowanie i segregację ubrań według materiału. Jeden z zespołów dotarł do finału i został wyróżniony za najlepszy pitch  zaś Przemek Feliga poprowadził warsztat dotyczący budowy ownership‘u.
W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 uczestników i przedstawicieli biznesu.

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo Wear_Fair.

Oddaj