24.01.2024

współprace

CZŁONKOSTWO OTCF S.A. W AMFORI

Z przyjemnością informujemy, że OTCF S.A. dołączyło do amfori! W styczniu 2024 r. zostaliśmy członkiem amfori – BSCI standard. W związku z powyższym lata 2024-2026 będą dla OTCF S.A. latami zapewnienia należytej staranności w łańcuchu dostaw.

Założone w 1977 roku amfori to wiodące stowarzyszenie biznesowe na rzecz zrównoważonego handlu, skupiające ponad 2400 członków reprezentujących różne sektory i pochodzących z różnych części świata. Wspiera firmy w prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu, poprzez poprawę wyników ich łańcuchów dostaw w zakresie ochrony środowiska, społeczeństwa i zarządzania.

W 2003 została uruchomiona Inicjatywa Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (BSCI)  która ma za zadanie promowanie etycznych i zrównoważonych praktyk biznesowych w ramach globalnych łańcuchów dostaw przedsiębiorstw.

Platforma amfori wspiera członków w takich działaniach jak:

– zapewnianie kursów szkoleniowych, zasobów i wskazówek do samodzielnego uczenia się,
– organizacja międzynarodowych spotkań i wydarzeń członkowskich,
– oferuje kompleksowy pakiet rozwiązań due diligence w zakresie łańcucha dostaw ESG: amfori BSCI, amfori BEPI, amfori Speak for Change, amfori QMI,
– obrona interesów członków przed decydentami politycznymi.

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj