woshwosh razem z 4F rozpoczynają wspólny projekt pod hasłem Wosh&Go – Take your shoes for another walk.

Od dziś do 6 marca woshwosh we współpracy z 4F będzie edukować klientów jak dbać o buty, aby maksymalnie wydłużyć ich życie. W ramach akcji każda osoba, która zakupi buty w sklepach stacjonarnych i sklepie online 4F otrzyma specjalny rabat na czyszczenie butów w woshwosh.

Rabat na czyszczenie butów
Akcja Wosh&Go potrwa do 6 marca 2023 r. Klienci, którzy w tym czasie zakupili buty w dowolnym salonie 4F oraz w sklepie online otrzymują rabat 25% na usługę czyszczenia butów w woshwosh. Z promocji będzie można skorzystać w aplikacji mobilnej woshwosh oraz w sklepie online woshwosh (sklep.woshwosh.com).

Celem akcji jest także edukacja klientów w zakresie prawidłowego dbania o obuwie, aby można było nosić je jak najdłużej. W ramach akcji Wosh&Go pojawią się artykuły i video opisujące jak wyczyścić trzy rodzaje butów: outdoorowe, sportowe i buty codziennego użytku przygotowane we współpracy ze specjalistami z woshwosh. Materiały dostępne będą na stronie woshwosh oraz 4fchange.com, a także na Instagramie woshwosh oraz 4F Change.

Cyrkularność obuwia
woshwosh to pierwsza w Europie firma zajmująca się cyrkularnością obuwia. Działa na rynku już od 2015 roku i dała drugie życie już ponad 350 tysiącom par butów.

Projekt WOSH&GO to kolejny krok w stronę poszerzenia świadomości na temat działań cyrkularnych, tym razem w obszarze obuwia. Tym bardziej cieszy mnie, że realizujemy go wspólnie z marką 4F, która intensywnie wprowadza ubrania do drugiego obiegu. Poprzez naszą akcję, chcemy zachęcić klientów do wydłużania życia obuwia poprzez ich profesjonalne czyszczenie w woshwosh ze specjalną zniżką. – mówi Martyna Zastawna, CEO woshwosh

Projekt 4F Change
Projekt Wosh&Go będzie realizowany w ramach strategii 4F Change, którą marka 4F wdraża od stycznia 2022 r.
–  Zadaniem strategii 4F Change jest ograniczenie wpływu branży odzieżowej na środowisko. Pierwszym etapem programu było uruchomienie stref Wear_Fair ze zbiórką odzieży z drugiego obiegu. Obecnie klienci mogą oddać swoje używane ubrania w 233 salonach 4F w całej Polsce. Nie wyobrażamy sobie jednak  mody cyrkularnej bez zwrócenia uwagi na te produkty, które już istnieją. To bardzo istotny element, służący minimalizacji zużycia surowców. Dbając o nasze ubrania i buty sprawiamy, że służą nam one przez dłuższy czas. W ramach strategii 4F Change stale rozwijamy nasz programu Wear_Fair o nowe produkty i usługi, dlatego też postanowiliśmy zrealizować projekt czyszczenia obuwia z woshwosh. – mówi Przemysław Feliga, ESG Project Manager w OTCF S.A.

Regularne czyszczenie i dbanie o buty, zwłaszcza po treningu czy spacerze w deszczu, błocie i piachu, wpływa na żywotność materiałów i komfort użytkowania. Czyszczenie, impregnacja, pastowanie sprawią, że obuwie nie tylko nie będzie się niszczyło, ale również będzie dobrze wyglądało.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie.

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do jednego ze sklepów 4F, w których prowadzona jest zbiórka i wrzuć do odpowiednio oznaczonego pojemnika w strefie Wear_Fair.

Oddaj