Od 20 lipca klientki Healthy Center by Ann mogą w prosty sposób dołączyć do programu Wear_Fair w ramach strategii 4F Change.

Ekologia, tak samo jak zdrowy styl życia, to nie chwilowy trend, a niezaprzeczalna konieczność. Niezmiernie cieszymy się, że program Wear_Fair* znalazł swoje miejsce w Healthy Center by Ann. Od 20 lipca osoby, które przychodzą na zajęcia do centrum, mogą bezpłatnie otrzymać tekturowe pudełko, zabrać je ze sobą do domu, a następnie zrobić porządki w swojej szafie i oddać ubrania, które nie są już potrzebne.

Każdy może zmieniać z nami świat na lepsze i dołączyć do naszego programu Wear_Fair. Niepotrzebne ubrania można oddać na kilka sposobów, wybór należy do Ciebie! Możesz:
– przynieść ubrania do salonu 4F i wrzucić je do specjalnego boxu w strefie Wear_Fair,
– wrzucić ubrania do ubraniomatu w CH w Bonarce w Krakowie,
– wziąć pudełko z HCbA lub dowolne inne, które masz już w domu, spakować do niego ubrania i zamówić bezpłatnie kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Listę salonów ze strefami Wear_Fair i ubraniomatem znajdziesz tutaj: Dołącz do zmiany! – 4F Change

Pamiętaj! Możesz oddawać ubrania 4F i każdej innej marki. Wszystkie one trafiają do naszego partnera w projekcie Ubrania do Oddania, który czyści je, naprawia i przygotowuje do ponownego wprowadzenia do obiegu.  Korzyści z takich działań są ogromne! Niepotrzebna odzież, zamiast trafić na wysypisko, dostaje drugie życie i daje radość kolejnej osobie, a ty nie tylko pomagasz planecie, ale również wspierasz Fundację 4F Pomaga.
Każdy oddany 1 kg ubrań to 1 zł na działania fundacji.

 

*Wear_Fair to program skoncentrowany na zamkniętym obiegu i cyrkularności. Dotyczy projektowania ubrań w sposób bardziej zrównoważony oraz dawania ubraniom drugiego życia. Więcej o programie i strategii na stronie: www.4fchange.com.

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do jednego ze sklepów 4F, w których prowadzona jest zbiórka i wrzuć do odpowiednio oznaczonego pojemnika w strefie Wear_Fair.

Oddaj