27 listopada odebraliśmy nagrodę I miejsca w kategorii „Firma Eko Hero Małopolski 2023” przyznaną przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach konkursu EcoHero Małopolski.

Plebiscyt EkoHero Małopolski służy promocji i edukacji ekologii. Upowszechnia, promuje i nagradzamy proekologiczne postawy i praktyki. W ten sposób organizatorzy pragną docenić gminy, firmy i ich proekologiczne inicjatywy, słowem – wszystkich, którym leży na sercu ochrona środowiska.

Nasza firma została wyróżniona za program Wear _fair. Jest to pionierski projekt realizowany we współpracy z Ubrania Do Oddania. Polega on na zbieraniu, odnawianiu i wprowadzaniu tekstyliów do ponownej sprzedaży. Wspólnie stworzyliśmy cyrkularną zmianę, udowodniając tym samym, że drugi obieg w marce modowej ma sens, a dla klientów odpowiednio przygotowana odzież używana może stanowić atrakcyjną alternatywę.

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj