02.11.2023

wydarzenia

4F CHANGE WORKSHOP

45 upcyclingowych akcesoriów powstałych na stoisku 4F Change Workshop to efekt naszego udziału w Circular Week Fashion Day, który towarzyszył Mazovia Circular Congress 2023 r.

27 października w Złotych Tarasach  Warszawie, na specjalnie przygotowanym stoisku 4F Change Workshop razem z nami każdy mógł stworzyć wyjątkowy upcyclingowy projekt! Odwiedzający mogli wybrać materiał z ubrań z drugiego obiegu marki 4F i zaprojektować swój niepowtarzalny pokrowiec na telefon, kosmetyczkę lub przybornik!

Była to nie tylko okazja do tworzenia unikalnych projektów, ale również podkreślenia ważności tej praktyki. Upcycling daje nam możliwość ponownego wykorzystania istniejących zasobów, zmniejszając w ten sposób ilość odpadów, które trafiają na wysypiska śmieci. To także szansa na zrozumienie, jak wiele wartościowych materiałów jest nadal obecnych w naszych starych ubraniach i przedmiotach. Praktyka ta nie tylko przyczynia się do promowania zrównoważonego stylu życia, ale także wspiera ideę zrównoważonej mody i projektowania.

Wydarzenie takie jak to ma przede wszystkim za zadanie edukować, dlaczego upcycling jest ważny i jak możemy przyczynić się do ochrony naszej planety poprzez kreatywne i odpowiedzialne wykorzystywanie zasobów, oraz że kreatywność i troska o środowisko mogą iść ze sobą w parze.

PAMIĘTAJ!
W naszych salonach możesz zlecić naprawę ubrań marki 4F.
Dowiedz się więcej: Naprawiaj, zamiast wyrzucać! – 4F Change

Oddaj swoje ubrania

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo Wear_Fair.

Oddaj