Ponad 300 unikalnych projektów upcyclingowych uszyto w ramach 4F Change Workshop w Arkadii, w ramach Westfield Good Festival.

W ramach Westfield Good Festival w Westfield Arkadia w Warszawie, który odbył się w dniach 27-29 kwietnia powstała  wyjątkowa strefa 4F Change Workshop, w której klienci mieli możliwość stworzenia upcyclingowego projektu z ubrań z drugiego obiegu marki 4F.

W wydarzenie zaangażowane były panie ze szwalni 4F w Wolbromiu, które na specjalne zamówienie klientów, na bazie wspólnie z nimi wypracowanych projektów, uszyły ponad 300 saszetek, etui i kosmetyczek z ubrań i materiałów z drugiego obiegu, z produktów 4F.
Wyróżniającym się pomysłem, było uszycie poduszki do samochodu z zawieszką na fotel pod kark. Wykorzystanie po raz wtóry produktów daje ogromne możliwości, nie tylko pod względem kreatywnym, ale i użytkowym.

Ideą wydarzenia było uświadomienie klientów, że najbardziej ekologiczne materiały, to te które są już wyprodukowane. Przerabiając i naprawiając ubrania, dbamy o planetę – oszczędzamy wodę, konieczną do ich produkcji, zmniejszamy ilość zanieczyszczeń, które dostają się do środowiska i wytwarzamy mniej odpadów.

Zamów kuriera

Spakuj swoje ubrania w karton i zamów bezpłatnego kuriera, który je od Ciebie odbierze.

Zamów
lub

Oddaj stacjonarnie

Przynieś ubrania do salonu 4F – zbiórka prowadzona jest w każdym naszym sklepie – i wrzuć do specjalnego pojemnika oznaczonego logo 4F Change.

Oddaj